Вироби з овочів фото

12.08.2018
0
521


Смачні фігурки: вироби з овочів і фруктів для школи та дитячого садка

Смішні й милі вироби з овочів і фруктів, зроблені своїми руками — це відмінна розвиваюча гра для дітей, яку можна влаштувати на уроках праці в школі чи дитячому садку. На наших майстер-класах ми будемо робити з огірків, картоплі, моркви та яблук крокодила Гену, ведмедика, жирафа і порося. Інструкції на фото допоможуть вам і дітям швидко визначитися з матеріалами і покроковими діями.


Виріб з огірків і моркви «Крокодил Гена» своїми руками

Як зробити саморобку з овочів і фруктів своїми руками? Фігура не повинна бути складною і при цьому бути максимально схожою на цікавого і відомого дітям персонажа. До того ж, в ній не повинно бути рідкісних і маловідомих інгредієнтів.

Необхідні матеріали:

 • 3 огірка (один з них повинен бути дрібним і явно заокругленим, інші — середніх розмірів, з легкими вигинами);
 • чорна маслина або смородина;
 • морква;
 • зубочистки (не менше 5 шт);
 • чверть стиглого помідора;
 • гострий тонкий ніж;
 • дошка для зручності роботи (за бажанням).

На замітку! Підготуйте овочі для роботи. Слід вибрати огірки особливої ??форми. Для падлюка знадобиться 3 огірка, однак варто зробити запас на випадок, якщо яка-небудь деталь не вийде з першого разу, особливо якщо це саморобка для дітей. Овочі добре помийте і обсушіть або витріть.

«Крокодил Гена» з овочів — майстер-клас

Найменший вигнутий огірок зріжте з одного краю. З іншого — зробіть глибокий надріз і виріжте трикутний шматок серцевини. Підготуйте шматочок більш великого огірка для голови. Бажано, щоб він виділявся більш темним тоном. З верхівки моркви виріжте капелюшок. Можна також зробити повітряний шарфик, але для цього знадобиться морква довший, ніж на фото. Скріпіть деталі голови крокодильчика зубочисткою. Наша саморобка вже почала набувати характерні обриси! З світлих огіркових обрізків виріжте два кружальця для очей. З маслини або чорної смородини зробіть зіниці. Очі акуратно прикріпіть до голови крокодила шматочками зубочистки. Вкладіть в рот смужку з помідора. Самий великий огірок зріжте по краях. З огіркових обрізків виріжте дві пари лап, як показано на фото. Передні лапки повинні бути трохи меншого розміру. На прямокутнику з огіркової серцевини зробіть надрізи для видимості гармошки, як показано на фото. Приєднайте верхні лапи і гармошку до тулуба шматочками зубочистки. Однією цілої зубочисткою з’єднайте голову з тілом. Виріжте з обрізків хвіст і покладіть на тарілку разом з парою нижніх лап. Ці деталі не обов’язково кріпити до тулуба, однак, за бажанням, можна приєднати хвіст і «ноги» до огірку тулуба. Виріб з огірків своїми руками готова!

Виріб з картоплі «Ведмедик з бочонком меду», майстер-клас з фото

Картопля — відмінна основа для виробів своїми руками. Якщо ви вирішили зробити з нього якусь іграшку, не варто використовувати природний матеріал в сирому вигляді. Для того щоб картопля не потемніла і не втратила привабливий зовнішній вигляд, її слід спочатку недовго проварити. У міру м’який картопля легко проколюється і розрізається, тримає форму і служить дешевої основою для виробів для дитячого садка і школи.

Необхідні матеріали:

 • 4 немолодих картоплі (3 дрібних і 1 середній);
 • 2 чорні маслини;
 • зубочистки (не менше 10 шт.);
 • гострий тонкий ніж;
 • шматочок плавленого сиру;
 • морква (достатньо буде одного невеликого диска).

Зверніть увагу! Виберіть з наявних найбільший картоплю для тулуба падлюка, і самий круглий — для голови. Підготуйте всі матеріали і продукти, моркву і картоплю помийте. Картоплю зваріть, але не до готовності. Для вироби з овочів картопля повинна залишатися твердим і при цьому знайти колір вареного овоча.

«Ведмедик з бочонком меду» з овочів — покрокова інструкція:

З 1 дрібної картоплі зробіть парні деталі для лап, як показано на фото. Нижні лапи повинні бути плоскими — це забезпечить стійкість всієї фігурки з овочів. Інший дрібну картоплю розріжте навпіл. Всередині зробіть невелику виїмку і вкладете в неї тонкий морквяний диск. Це буде імітація горщика з медом для нашої падлюка-ведмедика. З м’якого плавного сиру зробіть овали і приклейте до голови ведмедя. З маслини акуратно виріжте великий овал для носа і круглі зіниці. Приєднайте деталі до голови за допомогою м’якого сиру. Із залишків картоплі виріжте вуха, як показано на фото, і приєднайте їх до голови ведмедики шматочками зубочисток. Злегка зріжте деталі нижніх лап і тулуба, щоб поліпшити стійкість нашої картопляної фігурки. Міцно з’єднайте 4 зубочистками. Прикріпіть верхні лапи і «горщик з медом» до тулуба ведмедики. Завершіть саморобку з картоплі своїми руками, з’єднавши голову з тулубом. Мишка повинен добре тримати рівновагу завдяки «горщику з медом» спереду.

Увага! Їсти фігурку з недовареного картоплі не рекомендується, особливо дітям.

Виріб з моркви своїми руками «Жираф» — майстер-клас з фото

Жираф з морквини, зроблений своїми руками — яскрава і цікава саморобка, яка обов’язково сподобається дітям, як у дитячому садку, так і в школі.

Необхідні матеріали:

 • 3 молоді моркви (2 дрібні і 1 побільше);
 • десяток чорних маслин;
 • 2 звичайні сірники;
 • зубочистки (не менше 10 шт.);
 • гострий тонкий ніж;
 • спеціальний ніж для чищення овочів.

На замітку! Підготуйте всі матеріали і продукти для вироби з моркви. Морквину помийте і витріть або висушіть. Вийміть маслини з баночки. Всю морква почистіть.

«Жираф» з овочів своїми руками — покрокова інструкція

Від великої моркви відріжте шматок з широкого краю. Злегка округлятимете форму тулуба майбутнього жирафа, як показано на фото. З двох більш тонких морквин виріжте 4 довгасті деталі однакової товщини. Зробіть ці 4 деталі однакової товщини. Для цього рекомендується використовувати ніж для чищення овочів, тим більше, цей спосіб буде більш безпечним, якщо саморобка для дитячого саду. З останків шматка великої моркви виріжте 2 деталі: голову і довгу шию, як показано на фото. Заготівлю шиї потрібно ножем зробити тонше, щоб фігурка з овочів вийшла пропорційних розмірів. Дві зубочистки розламати навпіл і прикріпіть ніжки жирафа до тулуба. Шматочком зубочистки прикріпіть деталь голови до довгої шиї, а потім всю конструкцію посадите на тулуб за допомогою однієї довгої зубочистки. Виріжте тонкі кухлики та деталі різної форми з маслин. Зробіть стільки, скільки вважаєте за потрібне для прикраси свого жирафа з морквини. Приліпите шматочки маслин до нашої морквяної поделке, попередньо вмочивши детальки в маринад з-під маслин. Обов’язково зробіть жирафу очки і ніздрі. З морквяних обрізків зробіть вуха і приєднайте до голови.

Рада! Щоб полегшити саморобку, діти можуть зробити цятки жирафу звичайним чорним маркером або фломастером, проте є такого жирафа ні в якому разі не можна.

Вставте в маківку 2 шматочки сірників селітрою вгору — це будуть ріжки жирафа. На голові вироби з моркви можна зробити ножем невеликий надріз для рота і вкласти гілочку зелені. Причепіть ззаду хвостик з обрізків. Наша саморобка готова!

На замітку! Готову саморобку з овочів не рекомендується зайвий раз переміщати. Краще поставити жирафа з моркви на тарілку.

Виріб з яблук «Порося» своїми руками

Зробити симпатичного порося з яблук дуже просто — цей фрукт має щільну шкірку і гладку поверхню, а вибір сорту яблук вплине на зовнішність вашого порося.

Необхідні матеріали:

 • 3 яблука сорту Голден (2 дрібних і 1 побільше);
 • чорна маслина;
 • шматочок плавленого сиру (не обов’язково);
 • зубочистки (не менше 10 шт.);
 • гострий тонкий ніж.

На замітку! Фрукти помийте і витріть рушником. Яблука бажано вибирати гладкі і однотонні, без будь-яких природних візерунків або вад. Найкраще підходить сорт Голден, проте можна поекспериментувати і з червоними солодкими сортами.

Виріб з фруктів своїми руками — покрокова інструкція

Самое велике яблуко проткніть 3-4 зубочистками навскоси від черешка, як показано на фото. Черешок краще приховати під головою свинки, щоб не зіпсувати виріб. З’єднайте 2 яблука: тулуб і голову свині. З третього яблука наріжте широкі бруски приблизно однакових розмірів — це будуть копитця свинки. Не варто робити ці деталі занадто тонкими, інакше фігурка буде нестійкою. Прикріпіть ніжки до тулуба фігури. Це можна робити за допомогою цілих зубочисток або половинок. Все залежить від стиглості яблук: якщо фрукти занадто м’які і стиглі, краще проколювати їх повністю цілими зубочистками. Учьтіте, що тулуб порося вийде важче, ніж ніжки. Виріжте 2 пірамідки для вух і один великий овал для п’ятачка із залишків третього яблука. Тепер з маслини виріжте 2 дрібних кружечка для п’ятака і 2 дуги для очей. На цьому етапі можна використовувати плавлений сир і зробити поросяті круглі очі з зіницями, однак якщо це саморобка з фруктів для дитячого садка, краще спростити процес і зробити очі за прикладом на фото. П’ятачок прикріпіть шматочками зубочистки до голови поросяти. Для очей і рота можна зробити надрізи в яблуці, щоб закріпити в них деталі з маслин. Готову саморобку радимо прикрасити маленьким хвостиком з яблучних обрізків.
вироби з овочів фото
Красиві дитячі поробки з овочів і фруктів своїми руками з фото інструкцією

Красиві дитячі поробки з овочів і фруктів своїми руками з фото інструкцією

Вироби з овочів та фруктів своїми руками. Дивіться як робити дитячі поробки з овочів і фруктів для дитячого садка і школи з фото.

З настанням осені, в городах і полях по всій нашій країні починається збір врожаю. Саме в цей час року, фрукти і овочі виглядають шалено красивими вони вже достиглі, міцні і досить яскраві. Тепер вони, крім того, що збуджують апетит, ще й наче підштовхують творити щось нове. Воно й не дивно, адже із зібраних фруктів і відповідно овочів можна зробити дуже красиві і цікаві дитячі вироби з овочів та фруктів – природного матеріалу, при цьому досить швидко і, до речі, зовсім просто. Покажемо вам цікаві красиві вироби з овочів та фруктів, зроблені своїми руками і з фото інструкцією. До речі, ознайомтеся зі статтею вироби з пластикових пляшок для дітей, саду і дачі, теж багато цікавого.

У цій статті побачите багато незвичайних виробів з овочів і фруктів та будуть надані корисні поради. Незвичайні вони з-за того, що ми звикли використовувати овочі та фрукти за їх прямим призначенням – вживати в їжу. Крім того, вироби, виконані з овочів і фруктів своїми руками, довго не зберігаються і швидко псуються. Що б виготовити такі вироби, потрібне використання гострого ножа, тому дитина повинна працювати лише під керівництвом дорослого помічника.

Заздалегідь хочемо зазначити, що в більшості виробів потрібно скріплювати між собою деякі деталі вироби, вирізані з овочів або фруктів. Краще всього для цього використовувати звичайні зубочистки. Ну а на крайній випадок сірники.

1. Красиві дитячі вироби з яблук своїми руками – чоловічки.

Прості і красиві дитячі вироби з яблук своїми руками для дитячого саду – чоловічки. Гарне фото приклад.

Для того, щоб приготувати таких простих хлопців знадобляться нижче наступні компоненти:

 • 1. Великі яблука.
 • 2. Трохи насіння яблук.
 • 3. Прості зубочистки.
 • 4. Ножик.

Процес виготовлення цієї дитячої вироби з яблук:

– потрібно взяти два яблука, одне з яких буде більше іншого, і поставити один на одного. Відповідно маленьке яблуко буде на великому. Скріпити їх досить легко звичайної зубочисткою. Два цих яблука послужать тулубом нашого майбутнього людини.

– після цього від яблука потрібно відрізати чотири куса. Два шматочка послужать ногами і їх потрібно закріпити внизу тулуба. І відповідно два інших шматка будуть руками людини і їх потрібно закріпити з боків.

– треба взяти невелике яблуко і розрізати на дві рівні частини. Кожна з частин послужить капелюхом чоловічка.

– гарбузове насіння знадобляться для того, щоб зробити очі і відповідно носик людина. Рот можна буде вирізати ножем прямо на яблуці. Однак є й інший спосіб: можна відрізати окремий шматок і закріпити його за допомогою все тих же зубочисток.

2. Вироби з овочів та фруктів – жираф з моркви чи картоплі.

Красиві дитячі поробки з овочів – жираф з моркви чи картоплі.

Для того, щоб зробити жирафа з овочів своїми руками, знадобиться дві картоплини різного розміру. Відповідно той, що буде більше, виступить тулубом жирафа, а та, що менше за розміром виступить у ролі голови. Для того щоб зробити шию відмінно підійде моркву, у якій потрібно буде відрізати кінчик. Тулуб з шиєю потрібно буде скріпити зубочистками. Звичайно, у будь-жирафа є вуха і їх можна зробити за допомогою невеликих листочків або ж зовсім насіння. Для того, щоб зробити ніжки можна взяти невеликі гілочки з дерев, а сам хвіст можна зробити з трави, яку для краси можна пошукати ще й засушену. Очі для жирафа найпростіше зробити за допомогою крупи. Найчастіше використовують гречку. Можна так само зробити жирафа з морквини, такого, як показано на фото вище.

3. Прості дитячі вироби тварин з фруктів – мишка з груші.

З чого ж зробити таку незвичайну мишу? З дуже простих інгредієнтів зразок самої груші, пари насіння з гарбуза, невеликого куса дроти, у якого є штекер і, звичайно ж, за допомогою ножика.

Вироби тварин з фруктів своїми руками – мишка з груші з фото прикладом.

Процес приготування вироби з фруктів своїми руками:

Першим ділом зробимо вушка миші: Спочатку за допомогою ножика потрібно зробити надрізи у груші в тих місцях, де будуть знаходитися самі вуха. Після цього слід трохи відігнути вуха, які у вас вийдуть тому.

Наступний етап: робимо очі миші з груші. Візьмемо насіння гарбуза, про які ми писали раніше і на них потрібно намалювати зіниці чорного кольору фломастером або відповідно маркером (чим вам більше подобається). Після цього потрібно зробити надрізи там, де будуть знаходитися в результаті оченята, і вставити гарбузове насіння. Нічого складного в цій виробі з фруктів немає.

Останній етап цієї вироби з фруктів – хвіст мишки. Для того, щоб у миші був хвіст знадобиться дріт який згадувався ще в самому початку. Його встромляємо з іншого боку від очей штекером назовні.

4. Як робити дитячі вироби з груш – забавні чоловічки.

Якщо восени вам раптом взгрустнется, можна зробити ось таких от простих чоловічків. Для приготування другого з них навіть не знадобиться ніяких додаткових інгредієнтів. Досить буде просто взяти ніж і вирізати їм очі і посмішку. Якщо захочете, щоб у вашого малюка були ніжки і ручки, то можна буде просто взяти звичайні зубочистки і вставляти їх на місце рук і ніг відповідно.

Забавні грушеві чоловічки. Ось як робити поробки з фруктів своїми руками.

Для приготування першого ж чоловічка, додатково може знадобитися ще одна груша, лист салату і виноград і банани. Для того, щоб зробити очі знадобляться два гуртка, які ми відріжемо від банана. На самих кружальцях чорним маркером або фломастером зробимо зіниці і відповідно прикріпимо їх за допомогою зубочисток. Роль ніс носа чоловічка виконати виноград, а роль капелюшки гурток, вирізаний з другої груші. Лист салату просто для краси, а посмішку можна просто вирізати ножем. До речі, якщо хочете, можна також малину або ожину закріпити зубочисткою на кінчику груші.

5. Вироби з овочів своїми руками – щур Лариса з редьки.

Досить цікава щур вийде у кожного, у кого в саду росла редька. Зовсім не відрізниш її від тієї, що була у всім відомої старої Шапокляк. Як же зробити собі таку подружку? А дуже просто.

Красиві вироби з овочів – щур Лариса з редьки. Фото приклад готової композиції.

Щоб зробити таку дитячу саморобку, Вам знадобляться:

 • - одна велика редька білого кольору
 • - трохи листя салату або, якщо їх немає, капусти
 • - одна редиска
 • - трохи оливок, які будуть фаршировані паприкою
 • - ніж з кухні
 • - п’ять зубочисток.

Процес:

– насамперед потрібно як слід вимити і відповідно висушити вашу велику редьку. Після цього потрібно прибрати з неї все листя. Залишити можна тільки тих, які перебувають на місці хвоста у майбутньої щурики Лариски. Також потрібно видалити всі корені, залишивши їх виключно на місці майбутніх вусиків.

– після цього слід відрізати передню частину у редьки, а на кінці за допомогою однієї із зубочисток слід закріпити ту саму, редиску великого розміру. Відразу ж варто увіткнути ще кілька зубочисток для того, щоб вони вже згодом виступали як волосся на бороді щурики.

– для того, щоб зробити вушка знадобиться зробити зліва і права відповідно дві досить великі насічки. У них потрібно буде увіткнути ті самі листя салату або капусти. Різниці насправді немає. Можливо тільки що листя салату трохи яскравіше.

– у самому кінці зробимо щурики Лариске очі. Розрізаємо оливки на невеликі гуртки і кожен встромляємо в редьку зубочисткою (як бачите, без зубочисток зробити у нас не вийшло б практично нічого). Але яка ж щур без брів? Їх можна зробити за допомогою оставлегося шматочка редиски.

6. Як зробити чайник і чашку з яблука і апельсини.

Чайник і чашка з яблука і апельсини – чайний набір і красиві дитячі вироби з фруктів! Коротка фото інструкція.

За допомогою яблук і апельсина можна зробити справжню чайну пару або якщо захочете цілий чайний сервіз. Тут вже буде справа спритності і акуратності, оскільки єдиний інструмент, який ви будете використовувати – це ніж. За допомогою нього можна буде зробити основу чашечок, вийнявши м’якоть з яблук або як в даному прикладі, використовувати для чашки апельсин.

7. Дитячі поробки з овочів – баклажановий пінгвін.

Зробити такого пінгвіна досить просто і вам знадобиться тільки баклажан і відповідно ножа. Для того щоб зробити очі пінгвіна можна буде взяти намистини і шпильки, якими їх потім просто напросто закріпити.

Дитячі поробки з овочів своїми руками для саду і школи – баклажановий пінгвін на декількох фото.

Спочатку просто потрібно розрізати баклажани на дві рівні частини. Кожна їх частин стане окремим пінгвіном. Після цього потрібно взяти намистини і закріпити їх на місці очей. Однак, який же пінгвін без крил? Їх легко можна зробити за допомогою ножа. Досить тільки за формою ножем вирізати їх.

Також можна спробувати зробити трохи іншого пінгвіна, для якого крім баклажана потрібні й інші овочі. Треба буде взяти ще пару морквин і один перець. Морква буде використовуватись для ніжок пінгвіна і його носа, а перчик для крил. Ось і все, далі ми розглянемо дитячі вироби з фруктів своїми руками, а ще про баклажани.

8. Як зробити качку з капусти і баклажан?

Як можна зробити качку з капусти і баклажан швидко, красиво і просто?

Якщо взяти вигнутий баклажан і один качан капусти, яка називається пекінської, то запросто можна зробити качку. Тут вже дзьоб і відповідно її груди буде зроблена з солодкого перцю зеленого кольору.

9. Дитячі поробки з овочів і квітів – красива ваза.

Дитячі красиві вироби з овочів та квітів своїми руками – красива ваза з квітами.

Також за допомогою баклажанів можна зробити красиву вазу, призначену для квітів. За допомогою ножа потрібно буде вийняти всю м’якоть баклажана, а гарний візерунок можна вирізати ножем. До речі, узор може бути абсолютно будь-яким і настільки різноманітним, наскільки вам дозволить ваша фантазія.

10. Акула з кабачків – вироби з овочів для дитячого садка.

Акулу можна зробити з простого кабачка і спритності рук.

Акула з кабачків – вироби з овочів для дитячого садка і школи з фото інструкцією.

Достатньо буде лише взяти ножа, щоб вирізати плавники і відповідно хвіст. До речі, якщо у вас не буде кабачка, то його з легкістю може замінити огірок великого розміру.

11. Черевики з кабачків – вироби з овочів для дітей.

Красиві черевички можна приготувати з тих же кабачків.

Черевики з кабачків – вироби з овочів для дітей з фото прикладом композиції.

Така саморобка найбільше до смаку доводиться дівчаткам. Воно й не дивно, адже вони до божевілля схожі на красиві туфельки, які попелюшка зронила на балу. Звичайно, туфельки можна зробити також і з огірків, однак тут доведеться пошукати потрібний огірок, так як він повинен бути воістину великого розміру.

12. Вироби з кабачків – порося.

Для того, щоб зробити такого цікавого порося знадобиться сам кабачок, невеликого розміру огірок, а також пара ягід горобини.

Вироби з кабачків своїми руками – порося.

Процес приготування поробки з овочів:

 • 1. Потрібно очистити шкіру з кабачка.
 • 2. Розрізати огірок кружечками і взяти п’ять з них
 • 3. Один гурток, розрізавши на дві рівні частини можна використовувати як вушка.
 • 4. Інші два гуртка послужать носиком порося
 • 5. Ягоди горобини варто закріпити на місці очей.
 • Всі. Порося готовий.

13. Поїзд з огірків.

Поїзд з природного матеріалу – огірків, для дитячого садка і школи.

За допомогою огірків можна зробити також і потяг. Для цього вам знадобиться чотири огірка. Два з них послужать вагонами. Один потрібно буде закріпити на вагоні першого для краси. А решта два огірка потрібно порізати кружальцями. Вони виступлять у цій підробці колесами потягу, які потрібно буде скріпити за допомогою зубочисток і шматочків сиру.

14. Вироби гоночних машин з природного матеріалу – огірків.

За допомогою все тих же огірків можна зробити машини для гонок.

Машинки – вироби з природного матеріалу – огірків. На фото діти радісно майструють самі.

Додатково знадобиться редиска, морква і звичайні зубочистки. Редиска в даній виробі виступить в ролі шолома для гонщика, а моркву, порізаний кружечками замінити колеса автомобіля. Щоб прикріпити колеса знадобиться вже звична всім зубочистка, яка з’єднає колеса, як між собою, так і з кузовом гоночної машини.

15. Вироби квітів з овочів своїми руками – потрібна кукурудза і моркву.

Усім без винятку дівчатам сподобається квіти, які можна зробити до свята для мами за допомогою зубочисток і моркви.

Вироби квітів з овочів своїми руками – потрібна кукурудза і моркву.

Ножем потрібно вирізати бажану форму квітки і після цього нанизати його на саму зубочистку. Морква також можна сміливо замінити кукурудзою. Тоді серцевина можна зробити яскравішою з буряка або ж кукурудзяних зерен. Якщо зробити близько десяти квіточок, то вийде вже досить красивий букет.

16. Морозиво з капусти і моркви в дитячий сад і для школи.

Морозиво з капусти і моркви. Дитячі поробки з овочів своїми руками з гарним фото прикладом.

Для приготування такої вироби вам знадобляться:

 • 1. Цвітна капуста
 • 2. Морква

Кількість моркви і цвітної капусти залежить повністю від того, скільки порцій морозива ви хочете зробити. Моркву потрібно буде вимити і поставити в стаканчики. Вона виконає роль вафельного стаканчика. Зверху у вигляді морозива потрібно буде закріпити цвітну капусту. Виглядає дуже апетитно і дуже схоже на справжнє морозиво.

17. Виріб овечка, з природного матеріалу – капусти.

Виріб овечка, з природного матеріалу – капусти. Даруйте дітям радість і робіть вироби разом!

Також з цвітної капусти можна зробити і досить милу овечку, для приготування якого знадобиться ще смородина і відповідно звичайні сірники або ж зубочистки, за допомогою яких власне і потрібно буде закріпити очі. Фігуру ж овечки й її ніжки потрібно буде вирізати за допомогою ножа.

18. Людина і чебурашка з овочів в дитячий сад і для школи.

Ось як робити поробки з овочів людини і чебурашку.

Зробити саморобку людини з овочів своїми руками досить просто. Для тулуба відмінно підійде морква середнього розміру. Ідеально, звичайно, буде, якщо під час збору врожаю вдасться помітити моркву, у якій роздвоєний кінець. В цьому випадку навіть ніжки не доведеться додатково приробляти, так як вони вже будуть готові. Для голови людини можна взяти невелику картоплину або ж зовсім цибулю.

Для того, щоб чоловік був, як справжній йому звичайно ж потрібні очі. Можна зробити або чорного кольору горошку або ж зовсім з будь-яких зерен. Для рота не знадобиться ніяких овочів додатково, так як усмішку можна вирізати і простим ножем. Тільки бажано це робити дорослому, так як не у всіх дітей вийде вирізати її акуратно, а фігурку в підсумку хочеться отримати звичайно ідеальну. Яка ж людина без волосся на голові? Їх можна зробити за допомогою ниток, які можна сплести в абсолютно будь-яку зачіску або ж зовсім за допомогою соломи або навіть трави. Якщо морквина вам попалася не з роздвоєним кінцем, то ніжки можна зробити з морквини. Як раз для того, щоб закріпити їх нам і знадобляться зубочистки або сірники, в залежності від ваших уподобань. Для такої людини дитина може придумати ім’я, а дівчатка навіть приготувати одяг.

19. Вироби з фруктів своїми руками – їжачок з груші.

Інгредієнти для поробки:

 • 1. Груша великого розміру
 • 2. Мигдальні шипи або ж найпростіші зубочистки
 • 3. Вишня в цукрі
 • 4. Трохи родзинок.

Як же зробити красивого їжачка за допомогою груші?

Ось як робити поробки з фруктів своїми руками в сад і для школи – їжачок з груші.

– за вашим вибором груша може бути очищена або ж прямо з шкірою. Однак, ви повинні розуміти, що якщо вирішите залишити грушу без шкіри, потрібно буде збризнути її трохи соком лимона, в іншому випадку «гола» груша досить швидко потемніє.

– далі потрібно грушу розрізати на дві частини рівно навпіл і отразать у неї самий кінець.

– після цього потрібно увіткнути в грушу мигдальні шипи (якщо їх немає, то звичайнісінькі зубочистки). Саме вони послужать голками на тулубі їжачка.

– Звичайно, їжачку потрібно буде зробити і очі і ніс. Для носа ми як раз і взяли вишню в цукрі, а очі можна зробити дуже просто, закріпивши на їх місці по родзинці.

20. Крокодил з огірків – красиві дитячі поробки з овочів і фруктів своїми руками.

Прості і красиві дитячі поробки з овочів і фруктів своїми руками, які можна потім з’їсти. :-)

Для того, щоб зробити крокодила найкраще взяти досить вигнутий огірок, який виступить тулубом. На огірку потрібно зробити невеликі надрізи. Після цього ще один огірок потрібно розрізати на дві рівні частини, одна і яких і виступить як раз головою. Для того, щоб крокодил вийшов з красивими зубами, які максимально схожі на справжні, потрібно оформити її досить акуратно, виконати її, прорізаючи їх з обох сторін надрізу фігурки у формі трикутників. Ноги крокодила краще всього зробити з іншої половини огуречка. Їх також краще всього прикріпити сірниками або зубочистками. Для ока, як і для всіх інших фігур можна використовувати будь-які ягоди, які вам подобаються. Можна навіть зробити зіниці за допомогою гороху або ж зовсім шматочки моркви. Тільки спочатку потрібно буде позбутися від сірки.

21. Собака з овочів – такса з банана.

Також останнім часом дуже популярними стають підробки з бананів.

Красиві дитячі вироби з фруктів своїми руками в сад. Кілька фото прикладів, для польоту фантазії.

Цю саморобку з банана зробити досить просто і це під силу навіть маленькій дитині. Для тулуба собаки знадобиться великий банан. До речі все для підробки краще взяти пару бананів, так як мінімум ще один знадобиться, щоб зробити мордочку для майбутньої собачки. За допомогою ножа можна вирізати вушка собаки з шкірки банана, головне видалити попередньо всю м’якоть. Голова з тулубом досить просто скріплюється за допомогою простих сірників, але головне: це не забути приробити оченята. Для цього можна використовувати, наприклад, родзинки.

Красиві дитячі вироби з фруктів і овочів з природного матеріалу, насправді дають можливість приготувати величезну кількість найрізноманітніших предметів і тварин і головне – це ваша фантазія. Саме вона дозволить вам прикрасити стіл для вечері такою красою, яку потім можна з’їсти!

?????? ? ?????? ?????? ??????
??????? - ???? ????? ??????. ? ??? ??? ????????? ???? ???????? ?????: ??????, ??????, ??????, ??????, ???????. ????? ? ???????? ?????? ?????????? ??????? ? ???????????? ??? ??????? ???????. ?????? ? ?????? ?????????? ???? ??????? ? ???????????. ? ??? ?????? ?? ???????? ?????????, ?? ??????? ?????? ? ?????? ?????? ?????? ??? ??????????? ?? ????? ????-????? ???? ? ? 567 8910 ????? ?? ???? ??? ????, ??? ????? ?????????? ??????? ?????: ????, ??????, ?????, ??????.
????? ?????'?????: ?????? ? ?????? ?? ????? ??????? ? ???.??? ?????? ????? ??????????????? ??????? ???.?? ????? ?????? ???? ? ???? ?????, ????? ???? ?????????? ??????????.??? ??? ?????? ?????????? ???? ??? ???????????? ???? ????????: ?????? ????????????? ??? ??????????????? ??? ?????????????? ???

?????? ????????? ???????:

??????? ??? ??????, ??? ????? ???? ??????? ???? ?????? ??????. ???????? ?????? ???? ?? ??????, ??? ??? ???????? ?????? ????? ?? ?????? ??????. ???????? ????? ?? ????????? ?????????? ??? ????????.????? ???????? ?????? ? ???????? ??? ????? 4 ??????. ???, ? ???? ?????? ?????? ?????????, ????????? ?? ????? ??????. ? ??? ? ????? ? ??????? ???.???????? ?????? ????????? ?? ??? ???????. ???? ???? ????????? ?????? ?????????????????? ????????? ? ??????? ????, ?? ????? ?????? ???????? ? ??????. ??? ????? ???????? ????? ??? ??????? ???? ? ????? ????????? ??????. ?? ??? ??????.

href="

?????? ? ?????? ?????? ??????" rel="lightbox[9994]"> ?????? ? ?????? ?????? ???????????? ????????????? ?????? ? ??????? ????????? ??????. ???? ??????? ??????, ??? ????? ??????? ? ??? ??? ????????? ?? ???? ??? ??? ?????. ??????? ???? ? ??????? ???????? ????? ????????.?????? ?????? ????????? ??? ???????. ??????? ?? ?? ???????, ??????? ???????? ???????? ?? ??????. ???? ????????? ????? ??????? ? ??????? ????? ?? ????????.

??? ???? ????????:

?????? ?????? ?????? ???????????? ??????, ??? ????? ??????????? ???????? ???????????????????? ?????????????

?????? ?????????

??? ???????? ????? ??????? ? ????????? ?????? ???? ??????. ???????? ??? ??????, ????????? ?????? ?? ??????? ??????, ???? ????????? ????????. ??????? ??? ?? ????? ?????????, ???? ???? ???????. ??? ???? ?? ??????, ?????????, ???????? ?????.???? ????? ??? ???????? ???????? ??????? ??????? ?????? ? ?? ????????? ?????????? ????????? ?? ????? ????? ???????. ?? ???? ??? ??????????? ?????? ?? ????????? ???????, ?? ?????? ??????????. ? ??? ???????? ???????? ????????? ????? ?????? ??? ???????.????? ??????????? ??????? ??? ????? ??????, ??? ????? ?????? ??????. ?????????? ?????? ?? ?????? ? ?? ????????? ?????????? ??????? ? ??????. ????? ????? ??????? ? ????? ???????.?????? ? ?????? ?????? ???????????? ??? ? ????????? ? ?????? ??????? ????????. ????????? ?? ???????? ????????? ???? ?? ?????. ???? ???????? ? ????? ??? ?.???? ???? ?????? ?????? ???? ??????, ?? ?? ?????? ????????????? ??? ??????? ?????. ??????? ????? ? ??????? ? ????? ?????? ? ???????? ????????? ???????? ????????. ?? ?? ????? ?????? ????, ??? ?????????? ???, ???? ?????? ???????? ???? ????????. ??? ?????? ? ??? ????????? ??? ?????? ???????? ??????? ? ?????????.

??? ???? ????????:

??????????????????????

?????? ????????? ?????? ???????? ????????:

??????? ?????? ????-????? ???????, ? ????? ??????? ??.???? ?????? ???????? ??????. ? ??????? ?????? ???????? ???????? ????? ? ????????.? ????? ?????? ????? ?'?????? ??????. ????? ??? ????? ??? ? ????? ????????. ???????? ???? ?????????? ? ????????? ??? ???????!?????? ? ?????? ?????? ?????????? ?1?????? ? ?????? ?????? ?????????? ?2?????? ? ?????? ?????? ?????????? ?3????????? ??????? ? ?????? ????????? ?????????. ?? ???????????? ?? ????? ????????. ?????????, ????? ? ???????? ???? ??????. ??????? ????????? ?????? ?? ?????? ?????. ??? ????? ???????? ??????? ?????????? ??????? ? ??????, ?'??????? ??????? ?????? ?? ?? ???? ? ??????? ??? ? ??????????? ????. ? ???? ????? ??????. ??? ????? ??????? ????? ???? ???????? ?????? ? ??????.????????????? ????? ????? ?????? ???? ? ???????? ? ???????. ?????? ??? ?????? ? ??????. ????? ?????? ?????? ??????? ???????????? ??? ????. ??????? ??? ??????? ????????? ???????, ?????? ???????? ? ?? ???????. ????????? ???? ???????? ?? ????????? ?????? ? ???????!?????? ? ?????? ?????? ?????????????? ? ???????????? ? ?????? ?????? ???????????? ? ???????????? ? ?????? ?????? ??????????????? ? ????????????? ? ?????? ?????? ???????????? ? ???????????? ? ?????? ?????? ????????????????? ? ?????? ?????? ???????????????????? ? ?????? ?????? ?????????????????? ? ?????? ?????? ?????????????????? ? ?????? ?????? ????????????????? ? ?????? ?????? ????????????????? ? ?????? ?????? ?????????????
?? ??????? ?????????! ??????? ?????? ? ?????????? ?????? ? ?????? ? ????????? ????? ???????? ?????! ???????? ??!
Понравиласть статья? Жми лайк или расскажи своим друзьям!
Теги к новости:
Комментарии
Добавить комментарий
Похожие новости:
13.08.2018
Данный вариант восточного макияжа подойдет тем, кто хочет сделать свои глаза более выразительными. Следует отметить, что арабский лук Джади идеально
13.08.2018
Виберіть рамку або шаблон для оформлення фотографії зі списку шаблонів. Коли рамка відкриється, ви можете завантажити своє фото. Для цього
13.08.2018
Симпатичный рюкзак с красивыми изображениями любимого персонажа станет настоящим украшением образа вашей юной школьницы. Также рюкзак очень удобен в исполь
13.08.2018
Кобяков Аркадий Олегович — русский певец со сложной, но вместе с тем интересной судьбой. Творчество Кобякова — это песни в жанре «шансон
13.08.2018
В этой статье есть схемы и описания узора Попкорн, а также идеи и фото вязания. Узор «Попкорн» очень пC Попкорн
12.08.2018
Деми Мур, она же в прошлом Деми Гайнес Катчер, известна на весь мир как голливудская актриса, смесь женственности и силы
12.08.2018
2006-2012 (имеет 25 статей) 2012-2017 гг. 1. Івлєва Я.А. Статистичні документи з історії православних сектантів Таврійської губернії
12.08.2018
Вашему вниманию предоставляется образец искового заявления о расторжении брака с учётом требований нового Гражданского процессуального кодекса Украины, ко ???? ????????? ????? ????????? ?? ?????????, ??? ???????, ? ????? ????????? ??????? ??????????
12.08.2018
Модная одежда и дизайн интерьера своими руками Новый пост Ауры в «Instagram»: — Мы провели фотосессию в Катманду для выставки моего
12.08.2018
AUTO.RIA — швидкий продаж та легка купівля нових і вживаних автомобілів. Автобазар, на якому продається 1 400 автомобілів щодня. Пошук
12.08.2018
Родители отреклись от девушки после того, как она стала сниматься в "фильмах для взрослых" вместо того, чтобы учиться хореографии. Комментарии
12.08.2018
Фотографій подій з Грушевського 596 photos|View comments На смак і колір, як відомо, товаришів немає. Ця фраза відноситься і
12.08.2018
Попробуйте Movavi Видеоредактор!Удобные инструменты для редактирования видеоСтильные титры, п& НОВОЕ ПРИЛОЖЕНИЕ > Kizoa теперь доступен пользователям iPhone У некоторых пользователей
12.08.2018
Именно так выглядит современная бабуля. Культуристка, марафонец, тренер, женщина из Книги рекордов Гиннесса. Американка Эрнестина Шепард впервые пошла в спортзал
11.08.2018
C???? ??????? ??????? ??? ??????????: ???????? ????? ? ????? Предлагаем вашему в Многие думают, что шить женское бельё очень сложно. Не знаю, как появилось это убеждение, но мы
11.08.2018
Саймон говорит (англ. Simon Says) — детская игра, в которой участвуют от трёх человек, популярная прежде всего в англоговорящих с На
11.08.2018
Подборка любительских фотографий фигуристой и раскованной особы, которая снимает на камеру свои самые интимные части тела, а так же трахается
выбрать фон