Приклад з фото

13.08.2018
0
96


Обробка ваших фотографій безкоштовно.

Виберіть рамку або шаблон для оформлення фотографії зі списку шаблонів. Коли рамка відкриється, ви можете завантажити своє фото. Для цього зробіть подвійний клік на вирізі або натисніть кнопку "Вставити ваше фото" поруч з вирізом. Виберіть фотографію з комп'ютера. Використовуючи миша, відредагуйте положення вашої фотографії в вирізі. Збережіть отриманий результат на комп'ютер, натисніть кнопку зі стрілкою, що вказує вниз на прямокутник, що символізує контейнер або дискету. Подивіться відео-інструкцію

Якщо ви віддаєте перевагу стару версію редактора, клікніть по цьому посиланню.

Хочу більше фоторамок! Спасибо!

Ви так само можете перейти в flash приложение, або в каталог фото-рамок і прикольні шаблони де потрібно вставляти своє обличчя.

Приложение для створення родоводу, або генеалогічного дерева.

Тут ви зможете відтворити своє родове походження, щоб передавати потомкам пам'ять про свої корені. Крім того, ви зможете дізнатись про дальніх родичів, про яких раніше навіть не чули! Для цього передай посилання на дерево своїм родичам - двоюрідному сестер, дяде і т. Д.

В додатку можна об'єднати свою дерево з деревами родичів, створюючи таким чином цілий родовий ліс!

Родовое, родословное, генеалогіческое древо. Создано в приложении на нашем сайті.Родовое, родословное, генеалогіческое древо. Создано в приложении на нашем сайті.Родовое, родословное, генеалогіческое древо. Создано в приложении на нашем сайті.Родовое, родословное, генеалогіческое древо. Создано в приложении на нашем сайті.

Это уникальне приложение для зміни свого образу. Здесь вы сможете:

  • Подставить прическу под свой фото
  • Изменить костюм на фото
  • Изменить фон
  • И повністю перевоплотиться!

Завантажте фотографію з своїм обличчям та просто виділіть потрібні шаблони костюмів, причорів та фонів. Все можно регулировать по размеру, есть множество настроек, позволяющих добиться реалистичного эффекта!

Маленький самурай...В саду...********************************************************************************Золото осени..************GIF анімація - забавні картинки

Часто приходиться бачити в різних соціальних мережах користувачі в повідомленнях обмінюються анімаційними малюнками, це оживляє діалог, передає емоційне настрої користувачів. Знайомляться цікаві зразки, заставляючи подолгу дивитись на повторюваний п'єс. Напоминаеть умиротворче спостереження людини за мерцанням вогнища костра.

Такі зображення, сменяющие друг друга, називаються GIF анімацією. Це спеціальний формат графічної файл, що дозволяє демонструвати рух, візуальну динаміку об'єктів.

На нашому сайті ви можете створити таку GIF-анімацію за допомогою спеціальної програми "GIF-аніматор". Нехитрий функціонал дозволить вставити свої фотографії в гіф-анімацію, легко, без знань та навичок роботи в складних анімаційних програмах Отриманий результат ви можете публікувати на сайтах і в соцсетях, дивуючи та забавляючи смішними, анімаційними сценками у форматі GIF.

Зробіть фотографію більш привабливою або накресліть стару чорно-білу фотографію! Теперь це можна зробити за допомогою нового інструмента з кольорової стилізації.

У даному приклад ви можете намалювати фотографію або виготовити кольорову стилізацію. Можна створити цікаві роботи з старих фотографій. Якщо ви хочете оживити стару фото, вам буде потрібно сканер, наш приклад і трохи терпения.

Превращаем чорно-білу фотографію в кольорову фотографіюПревращаем чорно-білу фотографію в кольорову фотографіюПревращаем чорно-білу фотографію в кольорову фотографіюПревращаем чорно-білу фотографію в кольорову фотографіюПревращаем чорно-білу фотографію в кольорову фотографіюПревращаем чорно-білу фотографію в кольорову фотографію
приклад з фото
???? ??????? :: ????? :

????????? ?????????? ? ???????, ?????????????? ??????????, ???????? ? ???????, ????????? ???????????

??????????????????

???????? ??????????? ?????????? ??????????. ??? ?????? ?????????? ? ?????????? ?????????. (Edward Weston)

?????????????????! ?? ???????:
  • ????????? ????? ???? ? ???????
  • ??????????? ? ?? ??????????
  • ???????? ? ??????????
?????? ???? ?? ?????????????????????????????????? SDElizarov
????? ????
?????????: 6
? ?????: 3267 ???? 06.11.2009 12:28:35  |  ???? ???????   ????, ?? ???? ????? ??????? ???????? ??? ?????????????? ????

?

?? ???? ????? ????? ??????? ? ?????????????, ??? ??????, ???????? ??????????

?????????? SDElizarov 06.11.2009 12:30:01
Matros-13
?????????: 50
? ?????: 4072 ??? 06.11.2009 13:22:44  |  Re[SDElizarov]:   http://www.bushhawk.com/
???? ????? ???? ?????, ????? ????? ??? ?????? ???????? ?? ??????? ???????... ? ??????? ???-?? ?? ?????
?????? ?. ???????
?????????: 47
??????????: 99? ?????: 5705 ????

??????

07.11.2009 07:32:37  |  Re[Matros-13]:   ??????? ?????, ?????? ????? ?????? ?????? sargass
pensioner

?????????: 4465
??????????: 568? ?????: 5936 ???????????????

WWW

07.11.2009 18:02:57  |  Re[SDElizarov]:   ?????? ?????.
???? ???-?????? ?????? ??? ????. ?? ? ???????? ?????? ??????? 400/5.6, ??, ??? ????, ? 500/4 ????? ?? ??????? ?????????? ??? ??? ???????????????? ?? ???????. ???????? ?????, ??? ????? ?? ??????? ??????? ????. ? ???? ?? ????????? ???????? ???????? ???, - ??????? ?????????? ??? ????????????? ???????? ??????.
Dobrinya
?????????: 30
??????????: 36???????: 40 ???? ?????: 4383 ???

WWW

07.11.2009 23:29:09  |  BushHawk   ?????????? Dobrinya 07.11.2009 23:31:25
SDElizarov
????? ????
?????????: 6
? ?????: 3267 ???? 09.11.2009 12:16:20  |  Re[SDElizarov]:   ?????? ?????????, ?????? ? ??? ?????? ? ???? 2 ???????? 1) ????????? 2) ??????? ????????? ?????? ??? ??? ????? ?????? ????????? ??? ???? ? ???? ??????? ???? ??????? ?????? ???? ? ?????????, ???????? ?? ?????? ??? ????? ??? ????? ? ??? ?? 2-3 ??? , ?????? ????????? ?? ?????? ???????????? ?????? ?? ? ??????????? ????? ???????

????? ??? ???? ???????? ??? ???????? ??????? ?


MadFox
?????????: 1608???????: 38 ???

? ?????: 3674 ???

09.11.2009 13:19:32  |  Re[SDElizarov]:  
SDElizarov ?????(?): ?????? ? ??? ?????? ? ???? 2 ????????

1) ?????????

? ??? ?? ????????? ? ????? ???? ??? ???????? ?


SDElizarov
????? ????
?????????: 6
? ?????: 3267 ???? 09.11.2009 13:37:32  |  Re[SDElizarov]:   ?????????? SDElizarov 09.11.2009 13:39:28
Dobrinya
?????????: 30
??????????: 36???????: 40 ???? ?????: 4383 ???

WWW

09.11.2009 20:29:27  |  Re[SDElizarov]:   ? ???? ???? ????????????? ??????? ???????, ?? ???? ? ????? ???? ??? ?????????? ??????. ?????? ???? ????? ??? ????????? ? ????????? ??? ?????. ?? ???? ?????? ???? ??? ?????, ?? ?????. ???????? ?????????? ??? ???? ??????, ? ????? ?? ?????, ?? ????? ????? ????????????. ?????? ??????, ?? ??????? ?????. ???? ? ??????? ???????????? ?????????, ? ??????? ???? ??? ? ??????? ????????????. ????? ?? 5-7 ?? ? ???????? ?????????, ?? ??????????, ?????? ??? ??? ?????? ?? ?????????.

????????? ???????? ? ??????????

      Як зробити стильний інтер’єр за невеликі гроші: реальний приклад з Польщі

Як зробити стильний інтер’єр за невеликі гроші: реальний приклад з Польщі.

kvartira-v-polshe-22

Квартира 41 квадратний метр Що робити, якщо бюджет обмежений, а квартира потребує ремонту? Чи є недорогі способи перетворити простір і зробити його дійсно привабливим? На чому можна заощадити? Цими питаннями задався і власник невеликої квартири, яка розташована в Польщі. Йому вдалося відремонтувати її за 10000 доларів(мова йде не тільки про ремонт але і про придбання нових меблів та сантехніки).

На повний ремонт та оформлення дизайну було витрачено всього 10000 доларів

  •  Читаємо такоє СЕКРЕТИ ДИЗАЙНУ ВУЗЬКИХ КІМНАТ

За допомогою молодий поляк звернувся в бюро Raca Architekci. Архітектори, які тут працюють, постійно стикаються з обмеженими в бюджеті проектами. У добавок до невеликої фінансової складової, площа квартири також виявилася невеликою – всього 41 квадратний метр. Тому фахівцям бюро довелося подвійно постаратися, щоб інтер’єр вийшов зручним, функціональним і красивим.

Незважаючи на обмежений бюджет інтер’єр вийшов стильним

Оздоблення: все гранично просто!

kvartira-v-polshe-5

Плитку для передпокою купили на розпродажі

kvartira-v-polshe-4

Складнощі різного ступеня є справжнім викликом для професійних архітекторів. При будь-яких перешкодах вони намагаються зробити простір максимально практичним і привабливим. Так вийшло і з цією невеликою квартирою. Стіни у всій квартирі вирішили покрити грифельної фарбою сірого і чорного кольору. Це рішення дозволило заощадити на шпалерах.

Стіни покрили грифельної фарбою

kvartira-v-polshe-11

Під час ремонту виявилося, що цегляна кладка, яка ховалася за шаром шпаклівки, у відмінному стані. Її оголили і пофарбували білою матовою фарбою, щоб підкреслити фактурність і красу каменя. Ця стіна і стала основним декоративним елементом цього інтер’єру.

kvartira-v-polshe-7

Цегляну кладку покрили матовою фарбою, щоб підкреслити її фактурність

kvartira-v-polshe-12

Стіни пофарбували грифельної фарбою сірого і чорного кольору

Фарба – практичний матеріал для оздоблення стін

kvartira-v-polshe-1

На підлогу постелили ламінат хорошої якості, а для передпокою придбали геометричну плитку на розпродажі. Залишками плитки прикрасили кухонний фартух, як кажуть, одним пострілом убили відразу двох зайців.

kvartira-v-polshe-3

Стильний маленький передпокій

Меблі: верх лаконічності

kvartira-v-polshe-8kvartira-v-polshe-9
Меблі для інтер’єру була обрана переважно в скандинавському стилі. На кухні відмовилися від навісних шафок на користь відкритих полиць. Столом для обідньої зони жертвувати не стали, так як господар квартири дуже любить приймати гостей. Диван вибрали світлого сірого відтінку, який відмінно балансує чорний і білий в інтер’єрі.

kvartira-v-polshe-6

Сірий диван – ідеальне рішення для невеликого інтер’єру

Компактні кухонні меблі

kvartira-v-polshe-10

Спальня настільки мала, що тут вдалося розмістити тільки ліжко. Причому, на ньому теж заощадили, відправившись на найближчий ринок за паллетами. Для його виготовлення знадобилося всього 6 штук. Відмінна альтернатива для тих, хто давно мріє про нове ліжко, але бюджет не дозволяє придбати його.

На покупці ліжка теж вирішили заощадити

kvartira-v-polshe-13

Зробили ліжко з палет

kvartira-v-polshe-15

Вийшло дуже стильно

kvartira-v-polshe-16

У піддоні вдалося заховати дроти від світильників

kvartira-v-polshe-17

А ось замість шафи тут використовували нішу, яку обладнали під невеликий гардероб – відмінне рішення для невеликого простору. І коштує такий варіант дешевше, ніж повноцінна шафа-купе.

kvartira-v-polshe-18

Гардероб в ніші

Стіну у вітальні прикрашає великий мандал із зображенням сови

Нейтральний декор для маленької квартири

kvartira-v-polshe-20

Звичайно, не можна залишити без уваги постер, розташований на одній зі стін санвузла. По-перше, постери не часто зустрічаються в інтер’єрах таких кімнат, а по-друге, він виконаний таким чином, що прочитати фразу, зображену на ньому, можна тільки глянувши в дзеркало. До речі, дзеркальна поверхня тут займає значну частину стіни, що робить санвузол візуально більшим.

kvartira-v-polshe-23

Фразу з постера можна прочитати тільки глянувши в дзеркало

Маленький санвузол здається більше через дзеркала значних розмірів

kvartira-v-polshe-22

Декор санвузла

kvartira-v-polshe-24

На розширення простору працює і дзеркало, розташоване в передпокої. На контрасті з чорним кольором стін його декоративний ефект також посилюється.

  • Читаємо також Як вибрати керамічну плитку.Поради майстра.
Понравиласть статья? Жми лайк или расскажи своим друзьям!
Теги к новости:
Комментарии
Добавить комментарий
Похожие новости:
13.08.2018
Мода на жён! Современные вкусы олигархов. Жены олигархов 1 сезон 17 серия. Валерия Белогорская- жена миллионера-индуса. Любовь и расчёт
12.08.2018
Фабрика звезд-4. Финальный концерт в СК Олимпийский. Полная версия Купить концерты 'Фабрики звёзд' на DVD: rec-fabrika@inbox.ru
12.08.2018
На этой неделе участники шоу спасли Лолиту Волошину. Смотри 4-й отчетный концерт и узнай, кого спасли зрители, а кто
12.08.2018
Афиша гигант хабаровск гигант Красивые картинки зимние на аву Уральские пельмени илона юрьевна Фанфики ча Кер Калон кус гой. 28
12.08.2018
Смішні й милі вироби з овочів і фруктів, зроблені своїми руками — це відмінна розвиваюча гра для дітей, яку можна в
12.08.2018
Через расположенную ниже форму вы можете бесплатно перевести текст с фото онлайн. Выберите файл, сервис автоматически распознает язык и выполнит
12.08.2018
Фабрика Звёзд 4. Галаконцерт в Олимпийском (ОНТ+Первый, 11.06.2004) 1:36:30 Добавлено 9 месяцев назад Собственная оцфровка
12.08.2018
AUTO.RIA — швидкий продаж та легка купівля нових і вживаних автомобілів. Автобазар, на якому продається 1 400 автомобілів щодня. Пошук
12.08.2018
Фотографій подій з Грушевського 596 photos|View comments На смак і колір, як відомо, товаришів немає. Ця фраза відноситься і
12.08.2018
Попробуйте Movavi Видеоредактор!Удобные инструменты для редактирования видеоСтильные титры, п& НОВОЕ ПРИЛОЖЕНИЕ > Kizoa теперь доступен пользователям iPhone У некоторых пользователей
11.08.2018
Дмитрий Солдатов @ dmitry_soldatov_ru social media profile, photos & stories Гороскоп на завтра Ребята, сегодня голосование! Давай& Дмитрий Солдатов. 31 год. Место
выбрать фон